Volejbal

VO.fw

Volejbalový oddíl má v současnosti širokou mládežickou základnu. Letošní školní rok (2014/2015) chodí na tréninky volejbalu celkem asi 25 mladých sportovců. Jsou to chlapci i děvčata ve věku nejčastěji od 10 do 15 let, ale najdou se i mladší. Tréninky probíhají 2x týdně a to v úterý a v pátek, vždy od 17 hodin. Podzimní tréninky probíhaly na hřišti za sportovní halou, zimu jsme trávili uvnitř haly a na jaro se chystáme na volejbalové kurty nad náměstím, kde plně využijeme obě volejbalová hřiště.

Ti zkušenější hráči mají za sebou účast z podzimní části volejbalových turnajů, kde se střetávali s družstvy ze Semil, Poniklé, Turnova, Rovenska pod Troskami a Mnichova Hradiště. Na těchto turnajích hrají družstva smíšená a v našem případě teprve sbíráme první zkušenosti z volejbalových zápasů. Po podzimní části jsme na posledním místě, ale pokusíme se zlepšit naše výkony v jarní části turnajů.

Letos na jaře nás čekají opět tři turnaje a to:

17. 5. 2015 v Semilech

24. 5. 2015 v Ohrazenicích

31. 5. 2015 v Turnově

 

V této tréninkové skupině "Volejbal - mládež" stále přibývají noví hráči a kdokoli má možnost přijít se podívat, jak trénink probíhá nebo se může rovnou zapojit do tréninku. Budeme rádi za nové hráče a hráčky.

Tešíme se naviděnou, za skupinu "Volejbal - mládež" Bronislav Patočka ml. a Anička Prokůpková.

 

Dokumenty Volejbal

  • Koncepce Volejbalového oddílu

Vyhledávání

mesto rokytnice

Ministerstvo školství a mládeže

MŠMT podporuje sportovní činnost dětí a mládeže.

Liberecký kraj

Činnost TJ je podpořena z rozpočtu Libereckého kraje

Česká unie sportu