Volejbal

VO.fw

Volejbalový oddíl TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou se v letošní sezóně opět zúčastnil okresní soutěže mládeže. Mládežnická soutěž je pořádána Okresním volejbalovým svazem Semily, ale od letošní sezóny se volejbalových turnajů bohužel neúčastní družstvo Semil, kde mládežnický volejbal zanikl.

Na podzim 2016 a na jaře 2017 byly pořádány vždy tři turnaje, v zimě byl uspořádán ještě jeden turnaj halový. Na turnajích se hrálo systémem „každý s každým". Kromě Rokytnice nad Jizerou se turnajů účastnila družstva z Poniklé, Rovenska pod Troskami, Turnova „A", Turnova „B" a z Mnichova Hradiště.

Po podzimní části soutěže bylo naše družstvo na průběžném druhém místě. Zimního turnaje jsme se bohužel nemohli zúčastnit a o to více volejbalové práce to pro naše hráče a hráčky bylo v jarní části soutěže. I přesto, že jsme na posledním turnaji 28. 5. 2017 v Turnově jednoznačně vyhráli všechny zápasy (a dokonce jsme porazili dosud neporažený tým z Mnichova Hradiště), nedokázali jsme se na celkovém druhém místě udržet a skončili jsme o jediný turnajový bod na místě třetím.

V každém případě se naše družstvo oproti minulým ročníkům stále zlepšuje a rozrůstá se nám i počet hráčů a hráček, kteří jsou schopní hrát zápasy – doufáme, že příští rok si jich turnajovou atmosféru vychutná opět více.
Na podzim se opět chystáme účastnit se mládežnické okresní soutěže smíšených družstev a to v nových růžových dresech, které si tým (téměř) jednoznačně vybral.

Konečné pořadí okresního přeboru žactva 2016/2017:
1. VK Mnichovo Hradiště
2. ZŠ Rovensko pod Troskami
3. Spartak Rokytnice nad Jizerou
4. TJ Turnov „A"
5. Sokol Poniklá
6. TJ Turnov „B"

Bronislav Patočka ml.

 

 

Dokumenty Volejbal

  • Koncepce Volejbalového oddílu

Vyhledávání

mesto rokytnice

Ministerstvo školství a mládeže

MŠMT podporuje sportovní činnost dětí a mládeže.

Liberecký kraj

Činnost TJ je podpořena z rozpočtu Libereckého kraje

Česká unie sportu