Kuželky

KU.fw

Vážení sportovní přátelé a příznivci kuželek

Skončil nám další ročník soutěží za rok 2014-2015 jarní a podzimní části.

Družsvo A  hrající 3 ligovou soutěž se umístil na 10 místě.

Družstvo B ve Vč.přeboru obsadilo 7.příčku a Družstvo C,složené převážně z děvčat hrajícich dosud RNL statečně bojovalo až do posledního zápasu ale  nakonec se muselo spokojit s 10. místem tudíž posledním.Doufejme,že příští ročník bude úspěšnější a to pro všechna tři družstva.

Od září bylo založeno družstvo mladších a starších žáků a žákyň,kteří se zúčastnili 5.turnajů-tímto jim chceme poděkovat za jejich snahu a píli v trénování.Zjistili,že kuželky nejsou jednoduchým sportem jak se zdá.Doufejme,že jim to vydrží a posílí časem řady nás starších.

V letošních přeborech jednotlivců jsme bohužel obsadili pouze kategorii seniorů,kde se hráči Milan Valášek a Zdeněk Novotný probojovali přes kvalifikace v Jablonci nad Nisou a následně v Ústí nad Labem až na Mistrovsví ČR konané 24-25.4 v Jíčíně.

Startovalo zde 48 hráčů z celé ČR,do finále hrající se druhý den postupovalo 24 hráčů.Byly hodnoceny dvě kategorie kombinace a výsledky ve finále.V silné konkurenci se naši hráči neztratili a obsadili solidních umístění.

V kombinaci na 2x 120hs.... Zdeněk.-15.místo, Milan 23.místo.Ve finále 1x120hs Milan 16.místo a Zdeněk 20.místo-blahopřejeme

Kdo by měl zájem shlédnout podrobnější výsledky najde je na www.kuzelky.cz nebo na kkks-Hrade Králové-výsledkový servis.

Závěrem bychom chtěli poděkovat našim fanouškům,kteří nás chodili podpořit a fandit.Těšíme se na Vás v příštím ročníku,

Přijďte mezi nás,každý nový hráč i např.z RNL je vítán!!!

   Rohu Zdar Eva Novotná-org.pracovník oddílu

Dokumenty Kuželky

Vyhledávání

MSMT logotyp text RGB cz

MŠMT podporuje sportovní činnost dětí a mládeže.

Logo LK barevne RGB

Činnost TJ je podpořena z rozpočtu Libereckého kraje

Logo CUS-SSN-vertikal