Fotbal

FO.fw

Fotbalový oddíl byl v Rokytnici nad Jizerou založen na ustavující schůzi dne 6. dubna 1946 v hotelu Krakonoš. Založením fotbalového oddílu byl dán základ k založení Tělovýchovné jednoty, a tak po založení fotbalového oddílu postupně vznikaly další oddíly.

Samozřejmě, že dalším oddílem byl oddíl lyžařský. V současné době má fotbalový oddíl 45 členů mimo mládeže do osmnácti let. Oddíl řídí 5-ti členný výbor v čele s předsedou Miroslavem Neumannem, dále místopředseda Michal Martínek, sportovní manažer Jan Brett, starší manažer pro práci s mládeží Daniel Janata a hospodář, pokladník a sekretář Miloslav Kousal.

Oddíl má dva trenéry s licencí B a čtyři trenéry s licencí C. Oddíl má pět družstev, z toho od letošního podzimu dvě nová, a to mladší přípravku- děti do osmi let – a B družstvo mužů, za které nastupují také dorostenci, protože by sami neměli dostatečný počet hráčů, aby mohli hrát svoji soutěž.

Všechna družstva hrají na úrovni okresu, A a B družstvo vedou trenéři Brett a Neumann, žáky vede Zdeněk Erban. Starší a mladší přípravku vedou Darek Bogdány a Robert Janda.


 Kontakt:

    předseda oddílu: Miloslav KOUSAL

     miloslav481Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

členové výboru: 

                        

 

Dokumenty Fotbal

Vyhledávání

mesto rokytnice

Ministerstvo školství a mládeže

MŠMT podporuje sportovní činnost dětí a mládeže.

Liberecký kraj

Činnost TJ je podpořena z rozpočtu Libereckého kraje

Česká unie sportu